Mikropřípravka (U8) na zkušené v Kyjově + dětský Game Over

V sobotu 14. 12. 2019 se uskutečnil poslední hokejbalový turnaj tohoto roku v dětských kategoriích a to konkrétně v rekonstruované tělocvičně DDM v Kyjově. Zúčastnili se ho i naši úplně nejmenší a začínající hokejbalisté a hokejbalistky. Buldočí mikropřípravku v této sezóně tvoří ročníky narození 2012 a mladší. Nově poskládaný a velmi mladý tým jel na svůj první turnaj především sbírat herní zkušenosti. Pro některé hráče jako Radka Umláška (2014) a Kristýnu Volkovou (2013) se jednalo o vůbec první turnaj. Pro další šlo o sice už druhou turnajovou zkušenost, kdy ale v prvním případě naskočili ve starších kategoriích jen na pár střídání. Nyní si tak Sebastian Reitterman (2013) i Jaromír Maršálek (2014) zahráli natolik, že po pěti náročných zápasech ve formátu 3+0 bez brankáře byli rádi že už je konec turnaje. Sestavu dále doplnil na poměry týmu již „zkušený“ Jakub Vodička (2012), pro kterého šlo už o druhý turnaj mikropřípravky a jednou naskočil už i do turnaje ve vyšší věkové kategorii minipřípravek.

Na turnaj mikropřípravek navázali starší spoluhráči svým posledním tréninkem v tomto roce v tělocvičně u hokejbalového hřiště na Kamínkách, kde si zahráli floorbal proti brankářům z řad rodičů a s trenérským týmem. Na předvánoční atmosféru dále všichni navázali na brněnské lasergame, kde se utkaly v teamových deathmatch zápasech dva týmy tvořené na každé straně vždy dvěma rodiči a čtyřmi dětskými hráči od kategorie mikro přes mini až po přípravku. Proběhly dva zápasy, kdy k úplné spokojenosti všech každý z týmů vyhrál jeden zápas :-). Povedený denní program pak pokračoval přesunem většiny týmu rodičů, trenérů i hráčů do Game Over baru. Zde se rozhořely nelítostné bitvy především v hokejovém NHL a také ve fotbale Fifa, které hráči absolvovali na herních konzolích Playstation 4 a místy vyzvali k souboji opět i některé rodiče. Dobře posloužili i další automaty a poslední spokojení a notně unavení účastníci opouštěli bar až lehce před půlnocí.

Další oficiální akce buldoků v dětských kategoriích proběhnou až po novém roce.

 

Realizační tým tímto děkuje všem hráčům za skvělou reprezentaci klubu HBK Bulldogs Brno ve všech dětských kategoriích, rodičům za trpělivost a spoustu času který svým dětem pro jejich pohybový rozvoj při cestách na tréninky a turnaje věnovali. Dále přejeme všem klidné prožití vánočních svátků, spoustu dárků a splněných přání pod stromečkem a vše nejlepší do nového roku a hlavně zdraví.