JAK SI VEDLY BULDOČÍ CELKY O VELIKONOCÍCH ?

A-tým Bulldogs Brno na plastu oslabené Jihlavy nezaváhal a vítězstvím 4:2 uhájil druhé místo, které mu náleží po konci základní části 1. NHBL a ve čtvrtfinále tak vyzve pražskou Hostivař. Navíc se mu povedlo bodově dorovnat první Prachatice, jež těžily z lepšího skóre ve vzájemných kláních s Buldoky. Jihlavu, která i přes prohru postoupila do vyřazovacích bojů, prověří právě Horalové.

Záloha Buldoků, která jako jediná nenahlédne do play-off 2. Ligy regionu Morava-jih, si v sobotu odvezla výprask z Hodonína. Dorost po dlouhých pěti utkáních bodoval naplno, když na Velký pátek uspěl v aréně posledních svitavských Sršňů, ale o dva dny později vysoko podlehl vedoucím Pardubicím, které doma neponechaly nic náhodě.

1. NHBL: SK Jihlava – HBK Bulldogs Brno 2:4 (1:2, 1:1, 0:1)
2. NHBL: HBC Hodonín – HBK Bulldogs Brno „B“ (1:0, 4:1, 4:0)
Dorost: Sršni Svitavy – HBK Bulldogs Brno 2:4 (1:1, 0:3, 1:0), Autosklo PCE – HBK Bulldogs Brno 7:2 (2:1, 3:0, 2:1)

Komentář Filipa Emmera k zápasu A-týmu:
Nedělním zápasem v Jihlavě uzavřel A-tým Bulldoků základní část 1.ligy. Do Jihlavy odcestovala zraněními okleštěná sestava, která si musela od úvodu navíc poradit i s dotahováním výsledku, když hned první střela skončila za zády Lukáše Sterenčáka. Krok s Jihlavou Brňané srovnali z hokejky Dominika Svobody, jenž z úhlu našel mezírku ve výstroji jihlavského Humlíčka. Ten samý hráč navíc zanedlouho vyzkoušel pozornost jihlavského strážce svatyně také střelou zpoza červené čáry a i napodruhé uspěl. Za stavu 2:1 odcházely týmy do kabin. Z nich vykročili opět lépe jihlavští, kterým se podařilo srovnat stav, ten ovšem vzápětí opět převážil na stranu Bulldoků Tomáš Baláč, který se trefil ještě jednou i v závěrečné periodě a tím uzavřel účet zápasu na 4:2 z pohledu brněnských hokejbalistů. Tři body z horkého jihlavského plastu znamenají pro Brno druhé místo po základní části, přičemž první Prachatice a druzí Bulldoci mají stejně bodů, avšak vzájemná bilance mluví ve prospěch horalů. Výsledky posledního kola základní části našemu „Áčku“ přisoudily do prvního kola play-off tým HBC Hostivař. Celá série započne již o víkendu 27. a 28. dubna na brněnské půdě. Na oba zápasy Vás samozřejmě pozveme i formou událostí na Facebooku !