Žáci hostili Přelouč

Buldoci nastoupili k dvojutkání ve značně omlazené sestavě. V prvním zápase oba týmy dokázali soupeře dostat pod tlak a ve 2. minutě domácí Králík vstřelil úvodní branku, na kterou za Jestřábi odpověděl v 6. minutě Merta. Ovšem domácí si vedení v zápase vzali zpět hned za další minutu, kdy Engel umístil svoji střelu přesně pod horní tyč. Ve druhé třetině byl obraz hry stejný. Oba týmy se snažily hrát útočně, domácí v 18. minutě zásluhou Králíka navýšili vedení. Hosté neskládali zbraně a dál se snažili snížit, což se jim povedlo v 25. minutě zásluhou Zbořila. Třetí třetina přinesla 2 branky – nejprve v 31. minutě Zemen upravil skóre na 4:2 a ve 33. minutě Engel upravil na konečných 5:2 pro domácí.

Ve druhém utkání už byla na hráčích vidět menší únava a iniciativnější hosté měli několik šancí ke skórování. Ale skvěle chytající brankář domácích Jirka Štastný svůj tým podržel. Domácí se probudili až v půlce 1. třetiny, kdy vstřelili úvodní branku utkání, o kterou se postaral Hrůza. Zlom nastal ve druhé třetině, kdy domácí vstřelili 3 branky. Ve třetí třetině si opět iniciativnější hosté vypracovali několik slibných šancí, ale i díky skvělému brankáři Buldoků je nedokázali proměnit.

1. zápas HBK Bulldogs Brno : HC Jestřábi Přelouč 5:2 (2:1 – 1:1 – 2:0)
2. zápas HBK Bulldogs Brno : HC Jestřábi Přelouč 4:0 (1:0 – 3:0 – 0:0)